Left Continue shopping
Your Order

You have no items in your cart

Dovanų kuponai
From €5000
Show options
Kur slypi vertė?

Kur slypi vertė?

Ieškote vertingo pirkinio, kuris būtų kartu ir praktiškas? Norite rasti pirkinį tokį, kad jis nenuvertėtų? Tuomet esate čia, kur tai galima labai paprastai padaryti.

Antikvaras – tai unikalus pirkinys, kuris su kiekvienais metais tampa tik vertingesnis ir geidžiamesnis, priešingai nei pavyzdžiui brangi technika ar masinės produkcijos daiktai. Kodėl taip yra? Pakankamai paprasta ir akivaizdu.

Prieš kelis šimtmečius per eiles metų išdirbta rankų darbo technika, kad ir kokia intensyvi bebutų, gebėjo sukurti sąlyginai limituotą tiražą (lyginant su šiandienine masine gamyba) ilgaamžių, kokybiškų ir tuo pačių ilgai tarnaujančių antikvaru pavirtusių daiktų. Galiausiai pasklidus po pasaulį ir ilgainiui dėl natūralių naudojimo sąlygų, Pirmojo ir Antrojo Pasaulinių karų ir laiko tėkmės gaminių išliko nedaug, todėl likusieji tapo itin reti, geidžiami įvairių kolekcionierių ir todėl vertingi ir nuolat brangstantys.

Verta paminėti, kad auga ne tik finansinė, bet ir emocinė produkcijos vertė. Įsivaizduokime jaukią jubiliejinę gimtadienio šventę, ar kuklią krikštynų kompaniją, o gal solidžią verslo sėkmės progą, kurią šampanu galite vaišinti iš daugiau nei prieš šimtmetį Vokietijoje, aukščiausios kvalifikacijos specialistų rankomis, pagamintų krištolo taurių. Toks subtilus vakarėlio akcentas neliks nepastebėtas dėl savo kokybės, autentiškumo ir individualaus dizaino.

XXI a. rinką pripildžius masinės produkcijos imame vis dažniau dairytis kažko kitokio, savito ir su „charakteriu“. Antikvariniai daiktai nuolat išgyvena tikrą renesansą, vis dažniau atrasdami garbingą vietą naujuose namuose, naujose šalyse. Tam, kad įsigytos prekės vertė kasmet augtų, rekomenduotume rinktis garsių, gerai žinomų ir kolekcininkų vertinamų, gamintojų prekes: Meissen, Schumann, Rosenthal, KPM (Krister Porzellan-Manufaktur), Kaiser, Hutschenreuther, Royal Limoges, FÜRSTENBERG, Herend, Josephinenhutte, Theresienthal ir kt. Dažiausiai tai vokiški, prancūziški, čekiški prekiniai ženklai.

Nepamirškite išsaugoti esančius originalius ženklinimus ir niekada nešalinti to laikmečio užklijuotų etikečių, nes tai identifikuoja autentiškumą ir garantuoja aukščiausią vertę dabartyje ir beabejo ateityje. Svarbiausia būsite ramūs, jog isigijote išskirtinį ir tikrai vertingą pirkinį savo namams, ar dovanai, nes mūsų siūloma produkcija yra unikali, autentiška, turinti originalius žymėjimus ir numeraciją.

Leave a comment

Please note: comments must be approved before they are published.