Kodėl tikras antikvaras toks ypatingas ir visų geidžiamas?

Antikvaras ypatingas tuo, kad primena istorinius dalykus, turi išliekamąją vertę ir dažnu atveju yra unikalus, nes yra senai nebegaminamas. Juk kuo gaminys ar daiktas senesnis, retesnis, tuo jis paklausesnis ir vertingesnis.

Jeigu tai bent kelių dešimtmečių senumo daiktas, smagu suprasti, kad jis jau buvo tais laikais, kurių mes nelabai prisimename, ar gal visai dar mūsų nebuvo. Galime įsivaizduoti, kiek visokių įdomių istorijų aplink jį galėjo suktis, kokie žmonės buvo aplink jį ir kokias emocijas jis jiems kėlė. Kokie istoriniai įvykiai tuomet buvo. Todėl tikimės, jog įsigidami mūsų išskirtinės prekės pajausite, kad Jums priklauso dalelė istorijos, o tai yra tam tikra vertybė, kuri sunkiai pamatuojama pinigais.

Antikvariniai veidrodziai interjere

Kolekcionuokite arba įsigykite kaip interjero detale, o gal norite turėti tiesiog kaip prisiminimą?

Kolekcionavimas vertingtų daiktų – geras būdas pamiršti stresą. Tai viena iš veiklų, galinčių padėti pailsėti po monotoniško darbo, nemalonius įvykius ir padėti kitose panašiose situacijose. Kolekcionavimas gali būti ne tik kaip hobis ar meditacija, bet ir kaip būdas sukaupti tam tikrą materialinę vertę, ypač kas liečia senų, istorinių, vertingų daiktų kolekcionavimą.
Viena iš priežasčių papuošti savo namus antikvariniais daiktais yra tai, kad šie auksiniai senukai niekada neišeina iš mados. Pridėkite savo namams spalvingumo ir elegancijos, bei suteikite savo kambariui turtingą ir tradicinę išvaizdą aristokratams, kurie anksčiau mėgavosi gyvenimu.
Antikvaras namuose

Tiek antikvarinis baldas, senas paveikslas, paauksuotas veidrodis ar uniklaus porcelianinis servizas yra šiai dienai neįkainojami daiktai

Jie suteiks jūsų namams tą klasikinį ir puošnų vaizdą, kurio ieškote. Šiais laikais žmonės linkę sumaišyti senovinius namų aksesuarus su kai kuriais šiuolaikiniais elementais, ir tai tikrai sukuria neginčijamai skoningą, madingą išvaizdą ir puikią aurą.Retų senovinių laikrodžių vertė gali siekti ir 100 000 EUR ar daugiau

Ir paprastesni židinio laikrodžiai yra labai vertingi. Laikrodžiai, atspindintys tam tikrą laikmetį ir stilių, pavyzdžiui, „Art Deco“ ar „Mid-Century Modern“, yra labai populiarūs dekoratorių ir antikvarinių kolekcionierių tarpe. Galite manyti, kad tai šiek tiek senamadiškas dalykas ir jo negalima integruoti į šiuolaikinį interjerą, tačiau klystate! Puikus senovinis kūrinys, nesvarbu, ar tai baldas, ar apdaila, ar aksesuaras, gali suteikti prašmatnaus pojūčio bet kokiam interjerui, o kartais jo sukurtas kontrastas yra dabar akį traukiantis dalykas erdvėje. Antikvarinis  laikrodis yra ištikrųjų lobis, kuris įmantriai papuoš Jūsų namų interjerą.  

Kai kurie porceliano rinkiniai iš tikrųjų yra labai vertingi

Beveik visi turime porceliano indų rinkinį, paveldėtą iš senelių, deja daugelis jų nėra daug verti. Ieškokite Vokiškų, Prancūziškų, Čekiškų ar Austriškų vardų. Tada patikrinkite būklę. Pavyzdžiui vienas karališkojo „Meissen“ porceliano rinkinys dekoruotas auksu šiuo metu siekia net 10 000 EUR kainą. Tokių porceliano gaminių tik mažėja, be to dauguma senųjų gamintoju yra išnykę ir niekas nebegamina tokių dirbinių.

Krištolo ar „suspausto“ stiklo rinkimas yra prieinamas hobis beveik kiekvienam

Yra keletas šio stiklo dirbinių, kurie yra nuostabiai vertingi. Ieškokite puikios būklės ir spalvoto krištolo dirbinių, kaip „Val saint lambert“ ar „Nachtmann“ taurių. Pavyzdžiui, raižyto ar spalvoto krištolo tortinė - padėkliukas su sidabrine kojele nesenai aukcione buvo parduota net už beveik 4 000 EUR.

Jei įtariate, kad turite vertingų antikvarinių daiktų, visada verta įsivertinti juos

Žinoma, tai nereiškia, kad jūs negalite įsivertinti daikto patys, norėdami sužinoti jo galimą vertę. Tam tikri skirtumai reikalauja išlavintos akies, o kitiems antikvariniams daiktams gali prireikti tik interneto paieškos tokiose svetainėse kaip „eBay“ kad sužinoti, kiek žmonės prašo už vieną ar kitą panašią prekę. Tačiau atminkite, jog tikrai vertingų ir retų antikvarinių daiktų beveik nerasite minėtose svetainėse.

Bet kuriuo atveju jei norite žinoti daugiau, kokį ištikrųjų turite lobį, mes visada galime padėti įvertinti ir nustatyti laikmetį, gamintoją ar stilių bei vertę taip pat.