Prekių kokybė ir kiti klausimai

Prekių kokybė ir būklė

Antikvaras tai daiktai ar gaminiai, kuriems daugiau kaip 50 metų. Mūsų didžioji dalis asortimento yra pagaminta prieš 70-100 ir daugiau metų. 

Garantuojame 100%, jog mūsų parduodamas antikvaras yra autentiškas su originalumą patvirtinančiais logotipais, ženklais ir numeracija, kurią matysite ant daugumos prekių nuotraukose ir pateikiame aprašymuose.

Mes visus gaminius patys atidžiai apžiūrime, patikriname ir įvertiname, kiek mums liedžia galimybės, aplinkybės ir turima informacija. Apie akivaizdžius netikslumus, trūkumus, jei tokie buvo pastebėti, visada pateikiame prekių aprašyme. Antikvaras yra parduodamas tokios būklės, kokios jis buvo mums įsigyjant.

Nepamirškite, jog perkant kolekcinius, senovinius antikvarinius gaminius, yra natūralu, kad jie gali turėti naudojimo, senėjimo ar dėvėjimo žymių ar net įvairių trūkumų, kurie dažnu atveju yra būtent autentiškumo, originalumo ir vertės ženklas. 

Papildomi klausimai

Rekomendujame labai atidžiai skaityti prekių aprašymus. Jeigu turite abejonių ar papildomų klausimų, prieš įsigyjant prekes visada susiekite. Mes neatsakome už klientų neatidumą (ne)skaitant prekių aprašymus ir specifikacijas.