Left Weitershoppen
Ihre Bestellung

Ihr Warenkorb ist leer

Dovanų kuponai
Von €5000
Optionen anzeigen

Prekių kokybė ir būklė

Autentiškumo garantija

Garantuojame, jog mūsų parduodamas antikvaras yra autentiškas, dažnu atveju su originalumą atvirtinančiais logotipais, ženklais ir gamykline numeracija, kurią matysite prekių nuotraukose ir pateiktuose aprašymuose.

Mūsų vertinimas

Mes visus gaminius patys atidžiai apžiūrime, patikriname ir įvertiname, kiek mums liedžia galimybės, aplinkybės ir turima informacija. Apie akivaizdžius netikslumus, trūkumus, jei tokie buvo pastebėti, visada pateikiame prekių aprašyme. Antikvaras yra parduodamas tokios būklės, kokios jis buvo mums įsigyjant.

Būklė, kokybė, vertė

Nepamirškite, jog perkant antikvarinius gaminius yra natūralu, kad jie gali turėti naudojimo, senėjimo ar dėvėjimo žymių ar net įvairių nežymių trūkumų, kurie dažnu atveju yra autentiškumo ir  originalumo ženklas. Antikvaras be pastebimų dėvėjimosi žymių yra labai retas, todėl jis bus aukščiausios vertės ir atitinkamai aukščiausios kainos. 

Rekomenduojame labai atidžiai skaityti prekių aprašymus. Jeigu turite abejonių ar papildomų klausimų, prieš įsigyjant prekes, visada susisiekite.

Mes neatsakome už kliento(-ų) neatidumą!