Left Tęsti apsipirkimą
Jūsų užsakymas

Jūsų krepšelyje nėra prekių

Dovanų kuponai
Nuo €5000
Rodyti pasirinkimus

AL-KA Kaizer

Augustas Albotas įkūrė savo porceliano dekoravimo verslą Koburge 1872 m. Firma buvo žinoma kaip Porzellanveredelung August Alboth. Jo sūnus Ernstas prisijungė 1875 m. Augustui Albothui išėjus į pensiją, jo įpėdinis 1898 m. Perkėlė gamyklą į Kronachą.

Ernstas Albotas mirė 1927 m. Įmonės pavadinimas pakeistas į „Alka-Kunst“. „Porzellanfabrik AL-KA Kunst Alboth &

Kaiser“ išgyveno nuo 1928 iki 1951 m. 1938 m. Įmonė įsigijo buvusį „Gebrüder Silbermann“ porceliano fabriką, esantį Hauseno mieste.

1951 m. Buvo suformuotas „Porzellanfabrik AL-KA Kunst Alboth & Kaiser K.G.“

Jam vadovavo trijų vadybininkų Georg Kaiser, Willy Alboth ir Hubertus Kaiser (Georgo sūnus) valdyba.Netoli  Kronacho, Staffelstein mieste buvo pastatyta nauja gamykla. Alka Porzellanfabriken Alboth & Kaiser K.G., Staffelstein egzistavo iki 1970 m. Georgas Kaiseris mirė 1964 m.

Subtilūs „Kaiser-Porzellan“ dizainai yra ypatinga pojūčių patirtis. Kiekvienas rankų darbo kūrinys turi savo unikalią asmenybę. „Kaiser-Porcelain“ visada siekė tiekti aukščiausios klasės porcelianą vartotojams ir verslui, siūlyti laiko išbandymą atitinkančius gaminius ir patenkinti patrauklaus ir funkcionalaus porceliano poreikį namams. Ypač sukurta tiems, kurie mėgaujasi tiek gyvenimo ... tiek laiko malonumais.