Left Tęsti apsipirkimą
Jūsų užsakymas

Jūsų krepšelyje nėra prekių

Dovanų kuponai
Nuo €5000
Rodyti pasirinkimus

Prekių kokybė ir būklė

Autentiškumo garantija

Garantuojame, jog mūsų parduodamas antikvaras yra įsigytas iš autentiškų ir patikimų šaltinių - partnerių. Dažnu atveju autentiškumą ir originalumą patvirtina ant prekių esami logotipai, autoriaus ar meistro parašas, įvairus ženklinimas ar gamykline numeracija, kuriuos visada matysite prekių nuotraukose arba aprašymuose. Visa informacija apie prekes yra tik informacinio pobūdžio ir oficialių sertifikatų neišduodame, nebent tokie buvo kartu su preke prieš mums ją įsigijant.

Mūsų vertinimas

Mes visus gaminius patys atidžiai apžiūrime, patikriname ir įvertiname, kiek mums leidžia galimybės ir aplinkybės. Vadovaujamės gauta informacija iš prekių pardavėjo ir mūsų surinktos informacijos iš viešai prieinamų šaltinių. Apie akivaizdžius netikslumus, trūkumus, jei tokie buvo pastebėti, visada pateikiame prekių aprašyme. Mes papildomai prekių nesertifikuojame. Tai yra pačio kliento atsakomybė.

Būklė, kokybė, vertė

Nepamirškite, jog perkant antikvarinius gaminius yra natūralu, kad jie gali turėti naudojimo, senėjimo ar dėvėjimo žymių ar net įvairių nežymių trūkumų, kurie dažnu atveju yra autentiškumo ir  originalumo ženklas. Antikvaras be pastebimų dėvėjimosi žymių yra labai retas, todėl jis bus aukščiausios vertės ir atitinkamai aukščiausios kainos. Prekės yra parduodamos tokios būklės, kokios buvo mums įsigyjant.

Rekomenduojame labai atidžiai skaityti prekių aprašymus ir peržiūrėti visas nuotraukas. Jeigu turite bent menkiausių abejonių ar papildomų klausimų, prieš įsigyjant prekes, visada susisiekite arba atvykite pas mus į galeriją.

*** Mes neatsakome už kliento(-ų) neatidumą! ***