Left Tęsti apsipirkimą
Jūsų užsakymas

Jūsų krepšelyje nėra prekių

Dovanų kuponai
Nuo €5000
Rodyti pasirinkimus

Furstenberg

Nuo 1747 m. FÜRSTENBERG pavadinimas reiškia unikalų meistriškumą ir išskirtinį gamintojo porcelianą. Laikui bėgant garsūs dizaineriai, modeliuotojai ir porceliano dailininkai suformavo manufaktūra, kurią įkūrė Brunswick-Wolfenbuettel hercogas Carlas I.

Fürstenberge porcelianas buvo kuriamas nuo 1747 m., Kuris visada atspindi jo sukūrimo laiką: dvasią, požiūrį į gyvenimą ir estetiką, meistriškumą ir

technines galimybes. Nesvarbu, ar indų serijos, ar dovanų, ar individualių dizainerių dirbinių - kiekvienas FÜRSTENBERG porcelianas turi visas savybes, kurių reikia norint tapti klasika.

Nuo 1753 m. Garsioji mėlyna „F“ po įstiklintu paviršiumi ant pristatymo plokščių, puodelių ar arbatinukų rodo, kad porcelianas yra iš Fuerstenberg porceliano manufaktūros. Nuo pat pradžių „Fuerstenberg“ prekės ženklas reiškė stilingus indus. Sniego baltumo porcelianas yra vedęs įspūdingo dizaino. Vadinamasis „Fuerstenberg art“ jau XIX amžiuje sulaukė didžiulės sėkmės: dėka dekoratyvinių vazų ir kolekcininkų puodelių paklausos bumo.