Left Tęsti apsipirkimą
Jūsų užsakymas

Jūsų krepšelyje nėra prekių

Dovanų kuponai
Nuo €5000
Rodyti pasirinkimus

Rosenthal

Iš pradžių Rosenthal buvo įkurta 1879 m. Kaip šeimos įmonė. Įkūrėjas Philippas Rosenthalis perkėlė savo porceliano paveikslą iš Werl (Šiaurės Reinas-Vestfalija) į Selbą (Bavarija), kur Erkersreuth pilyje industrializavo su savo tapybos dirbtuvėmis. 1897 m. Philippas Rosenthalis Kronache įkūrė įmonę „Bauer, Rosenthal & Co.“, taip pat „Philipp Rosenthal & Co. AG“. 1908 m. Rosenthal Marktredwitz nusipirko porceliano gamintoją „Thomas“, o 1917 m. - „Zeidler & Co.“.

Nacionalinio socializmo laikotarpiu Philippas Rosenthalis, būdamas katalikas, 1934 m. Turėjo pasitraukti iš įmonės dėl savo žydiškos kilmės. Grįžęs iš tremties Philippo Rosenthalio sūnaus Philipo Rosenthalio ir 1950 m. Pradėjus dirbti įmonėje, jis pelnė novatorišką vaidmenį kuriant šiuolaikinį gaminį. 1960 m. Niurnberge buvo atidaryta „Rosenthal Studiohaus“, iš kurios buvo pastatyta pirmoji pasaulyje dizaino grandinė 1965 m. Vienodas pavadinimas „Rosenthal Glas & Porzellan AG“ buvo išrinktas ir 1969 m. Sutrumpintas iki „Rosenthal AG“.

1997 m. „Rosenthal AG“ 90% priklausė Didžiosios Britanijos ir Airijos „Waterford Wedgwood Group“. Rosenthalas buvo aukštos kokybės porceliano ir stiklo dirbinių rinkos lyderis Vokietijoje ir kartu su Waterford Wedgwood buvo pasaulio rinkos lyderis. 2000 m. Įmonė perėmė „Hutschenreuther“ prekės ženklą ir „Hutschenreuther-Werk B“ Selb mieste.

 

2009 m. Rugpjūčio 12 d. „Oberfranken“ fondas įsigijo „Rosenthal“ archyvą, apytiksliai 15 000 eksponatų iš 130 metų įmonės istorijos kolekciją. Jis teikiamas kaip nuolatinė paskola „Porzellanikon“ - valstybiniam porceliano muziejui Hohenberg an der Eger, Selb. . Tai apima beveik visus gaminių dizainus, pradedant įmonės įkūrimu ir baigiant šiais laikais, taip pat originalius menininkų, tokių kaip Salvadoras Dalí, Andy Warholas, Wilhelmas Wagenfeldas ir Walteris Gropius, dizainus.