Left Weitershoppen
Ihre Bestellung

Ihr Warenkorb ist leer

Dovanų kuponai
Von €5000
Optionen anzeigen
Antikvaro unikalumas ir autentiškumas

Antikvaro unikalumas ir autentiškumas

Namų erdvė, tai vieta, kur skleidžiasi jūsų asmenybės unikalumas, vieta į kurią norisi grįžti, nes viskas taip sava ir pažįstama. Nebūtinai namai turi būtų prabangūs, jog būtų didingi ir išskirtiniai. Unikaliais juos daro net ir mažos detalės.

Šiais, skandinaviškos mados laikais, kai visi galime namus įsirengti tiesiog kaip iš katalogo, labai svarbu sudėti tinkamus akcentus. Net ir nedidelė pokario porceliano statulėlė svetainėje, tikrais potėpiais išdabintas paveikslas ar išskirtinis, praeito šimtmečio eleganciją spinduliuojantis, šviestuvas miegamajame gali sukurti prabangos, autentiško ir išskirtinio interjero pojūtį.

Įsivaizduokite, jog rytą pradedate su rankų darbo auksčiausios kokybės paauksuotu, porcelianiniu puodeliu. Jis mena dar XX a. ir tikriausiai būtų puikus pašnekovas, kupinas neįtikėtinų istorijų. Antikvaras yra vertinamas tuo, jog tai riboto leidimo daiktai, kurie pasaulyje jau nebėra ir nebebus gaminami. Kiekvienas daiktas turi autentiškus ar jam tik būdingus ženklinimus – logotipais, įspaudais, numeracija ar ženklinimais lipniomis to laikmečio etiketėmis. Mūsų antikvaras būtent toks ir yra – autentiškas, unikalus ir išskirtinis.

 

Garsus ir pasaulyje vertinamas Meissen, Nympehburg, Krister Porzellan-Manfaktur porcelianas, Saint Lambert Glass, Nachtmann, AJKA-Faberge krištolas ir daugybė kitų gamintojų, kurių antikvarinės produkcijos vertė kasmet sparčiai auga. Tai patvirtinimas, jog rankose laikysite tik originalą ir vertę išlaikantį kūrinį, o ne masinės gamybos bevertį rezultatą.

Unikalumas slypi tiek paprastume, tiek mažose detalėse, tiek gamybos technologijoje, kurios niekas atkartoti nebesugebės. Visa tai suteikia išskirtinio šarmo. Antikvaras yra puikus būdas suteikti namams autentišką ir originalią dvasią. Platus asortimentas tiek gamintojų, tiek dizaino  ar stiliaus prasme, nes kiekvienas daiktas yra individualus. Mūsų antikvaras padės jums susikurti tokį interjerą, kurio negalima bus rasti niekur kitur, tik pas jus!

Hinterlassen Sie einen Kommentar

Bitte beachten Sie, dass Kommentare vor der Veröffentlichung freigegeben werden müssen